Sponzoři

Vřele děkujeme za podporu našim sponzorům, kteří nám umožňují uskutečnit i poměrně nákladné věci, jako např. nákup zakázkových dresů, nebo nákup kol a vybavení.


 
bikesportfinalok
wago-300x112vektorfinal
md

Stránky firmy otevřete kliknutím na logo.


BikeSport

Již 20 let vybírají v Bike Sportu z měnící se nabídky výrobců ta nejlepší jízdní kola a vybavení pro rekreační i závodní cyklistiku.

Jsou to aktivní lidé a sportem tráví moře času. Dokážou proto dobře poradit nejen s výběrem správného kola.

V jejich obchodě naleznete i outdoorové vybavení pro aktivity v přírodě a funkční oblečení pro sport a volný čas.

M&D Elektro

Firma M&D Elektro s.r.o. byla založena v roce 1996 jako obchodní zastoupení firmy WAGO spol s.r.o. pro region Východních Čech. Tuto činnost postupně rozšířila na prvky průmyslové automatizace se zaměřením na rozvaděčovou techniku.

V roce 2001 zakoupili vlastní provozní areál a po významných stavebních úpravách získali větší prodejní a skladovací prostory a příjemnější pracovní prostředí.

V současné době se soustředí na prodej veškerého elektroinstalačního materiálu a nově i osvětlovací techniky.

WAGO

Na počátku je vždy nápad. Jejich základní myšlenkou bylo nalézt v oblasti propojovací techniky bezpečnou alternativu
k běžnému šroubovému připojení. Proto vyvinuli techniku pružinových svorkových spojů.

Přesvědčení o správnosti této metody podtrhli zakladatelé podniku v roce 1951 založením firmy WAGO a od té doby odhodlaně pracují na jejím uskutečnění. Jejich technologie se již dávno stala světovým standardem, moderní elektrická propojovací technika automatizace jsou bez výrobků WAGO nemyslitelné.

K úspěšné historii firmy WAGO přispělo svým nasazením mnoho lidí: všichni z nich věřili v potenciál jejich inovací, prokázali otevřenost vůči novým postupům i vášnivé nasazení.

Mission statement: „Ten, kdo chce držet krok s vývojem, musí být o krok napřed.“

U šroubových připojení mají chybná montáž a špatná údržba katastrofální následky: uvolněné kontakty, zkraty, úrazy elektrickým proudem. Jedná se o neakceptovatelná rizika, proti nimž firma WAGO již více než 60 let staví komponenty s osvědčenou kvalitou, jež sníží vaše náklady.

Jejich vizí je dbát na absolutní bezpečnost a spolehlivost přístrojů a zařízení po celém světě, a to nezávisle na obsluze. Proto trvale investují do vývoje nových produktů pro elektrickou propojovací techniku a automatizaci. Současně jako nezávislý rodinný podnik rozšiřují svou globální síť, aby z inovací firmy WAGO mohli profitovat všichni zájemci na libovolném místě planety.

LAMAX ELECTRONICS

Lamax je předním českým výrobcem akčních kamer, kamer do auta, bezdrátového audio příslušenství a další spousty kvalitních technických vychytávek, jako například chytré lampičky. Podporují také velké množství profesionálů i amatérů z většiny oblastí sportu. Pomáhají co nejlepším způsobem zaznamenat vzpomínky, na kterých záleží.

Lamax nabízí nekompromisní kvalitu, funkce a nápad za příjemnou cenu. Jejich (současně) novou peckou je kamera X10 TAURUS, která nabízí kvalitní plynulé video a velmi dobré materiální zpracování.