Zlatá Praha! Český pohár Řepy 22.4.2017

Druhé kolo Českého poháru nás zavedlo do Prahy – Řepy. Doma jsme řešili logistický problém, jak Aleš má závodit v Řepích a Jolana na KPŽ v Dobřichovicích. V pátek jsme udělali trénink v Řepích, trať kluzká, bahnitá, ale celkem to šlo. Aleš zklamaný, že nemůže jet dospěláckou trať…. Večer jsme přespali u kamarádů Svobodových a ráno, hurá na to!!!

Nejprve Jolanu a Janu zavézt do Dobřichovic, vyhodit je tam do deště  s taškama, zamávat a odjet směr Řepy. Pršelo dost, ale jak říká Pepa Dressler, nejsme z cukru!

Aleš si projel ještě několikrát trať , sice nebyl tak nervózní jako v Kutné Hoře před týdnem, ale moc nemluvil, pořád někde jezdil a vždy přijel a říkal, kde to klouže a kde je nějaký pařez atd.

Kluků na startu bylo 30, Aleš startoval z první lajny, jeli pouze na 2 kola. Po startu byl Aleš  za Danem Kuběnou ze Sparty, držel se ho půl kola a pak nastoupil. Do druhého kola měl 8 sekund náskok a pořád zvyšoval, až si dojel pro druhé vítězství s náskokem 11 sekund.

Po dojezdu si ho odchytl pan Zapletal, reprezentační trenér, a Aleš pak dával do rozhlasu rozhovor. Po vyhlášení jsme se rozjeli směr Dobřichovice za holkama, kde jsme v dešti strávili celé odpoledne, neboť jsme čekali na vyhlášení Jolany.

Takže Český pohár je zatím pro Aleše zlatý.