Český pohár Zadov 3.6.2017

Zadov byl čtvrtou destinací ČP, lokalita která Alešovi vždy přinesla na KPŽ medaile, většinou zlaté. Vyjíždíme již v pátek, zastavujeme na Orlíku kde vyhazujeme Janu, Jolanu a Roberta, pojedou v sobotu Junior Trophy a pak Fitnes jízdu. My s Alešem jedeme na Zadov.

Přijeli jsme před sedmou, Aleš ihned vyrazil na trénink, docela těžká trať, ne délkou, ale je tam jeden těžký výjezd, pak dost kořenů a před cílem sjezd šesti dost příkrých schodů. Ale Alda si to užíval a byl spokojený. Bydleli jsme hned na stadionu s týmem, takže paráda. Večer jsme se trochu socializovali ale Alda šel spát brzy….

Ráno Aleš o půl osmé chtěl ještě kouknout na trať, zda tam není nový kořen nebo kámen, a také vymýšlel nové stopy pro výjezd….

Před startem porada s trenérem, podpora od oddílových kamarádů a pak již na start. S klukama prohodil pár slov ale každý z nich pak již mlčel a koukal před sebe a potlačoval nervozitu. Šel jsem na ten výjezd, Alda se po startu prohnal stadionem, na prvním místě a jel si svoji stopu. Na výjezd přijel s náskokem 30 metrů a technicky lehce si s ním poradil. Přeběhl jsem do lesní pasáže a koukal na průjezd do druhého kola, s velkým náskokem. Pak již jen navyšoval, jel si svoje a užíval si. V cíli si pohladil klubový dres a pak si i zvedl ruce. Spokojenost, ze čtyř závodů čtyři vítězství. Ještě nás čeká Bedřichov a pak finále MČR v Brně.